18.08.2019.

22:50

(VIDEO) SRBIN BRILJIRA U FIORENTINI! Vlahović za 15 minuta postigao dva gola i doneo pobedu ekipi iz Firence!

Monca je vodila 1:0 do finiša meča, Fiorentini je pretila šokantna elimnacija, a onda je Vinćenco Montela podigao sa klupe Dušana Vlahovića i povukao spasonosni potez.

(VIDEO) OVO ČUDO OD IGRAČA SU HTELI DA OTERAJU! O Dibalinom golu priča ceo svet fudbala!

Vlahović je ušao u igru u 74. minutu pri vođstvu gostiju i golovima u 80. i 86. minutu doneo Fiorentini preokret i plasman u narednu rundu. Najbolji igrač Federiko Kjeza je u finušu meča pogodio za 3:1 na dodavanje Vlahovića i postavio konačan rezultat.

Iako veliki favorit i daleko jača eekipa, Fiorentina je počela meč u skoro najjačem sastavu, a mesto startnog levog beka je zauzeo i mladi Aleksa Terzić. Zaigrala su i ostala pojačanja: golman Drongovski, desni bek Lirola, vezisti Badelj, Boateng i Pulgar.