19.08.2019.

22:51

(VIDEO) BOMBA NEVEŠA SAPLELA JUNAJTED! Portugalac probušio De Heu, Pogba promašio penal - "vukovi" stigli do velikog boda!

Odličan meč u Vulverhemptonu spustio je zavesu na drugo kolo Premijer lige. Mančester junajted nije uspeo da nakon 4:0 protiv Čelsija nastavi sa pobedama u engleskom šampionatu. Prvo gostovanje donelo je kiks ekipe sa "Old Traforda".

Žilavi "vukovi" pokazali su zašto su prošle sezone završili na mestu koje vodi u Ligu Evrope i nalaze se na korak do ulaska u drugo po jačini takmičenje na Starom kontinentu.

Prvi su pripucali gosti i to preko Entonija Marsijala koji je ekipu Ole Gunara Solskjera doveo u vođstvo u 27. minutu. Nije bilo mnogo prilika na meču generalno, pa se na odmor otišlo sa minimalnom prednošću Junajteda.

Ipak, inicijativa domaćih se isplatiti kada je Ruben Neveš raspalio po lopti od preču u 55. minutu i savladao Davida De Heu. Nema sumnje da će ovo biti gol kola u Premijer ligi. Ipak, sve je moglo da propadne kada je Junajted dobio penal u 68. koji nije uspeo da realizuje Pol Pogba. Rui Patrisijo sjajno je obranio i sačuvao svoj tim poraza na ovom meču.

Domaći su do kraja mogli i do pobede da su bili koncentrisaniji u završnici jer su Himenez i Dedonker propustili dopre prilike.