25.08.2019.

22:56

(VIDEO) BALKANSKE MAJSTORIJE VREDNE SAMO BODA! Džeko i Kolarov pogađali u remiju Rome, Miha junak kola!

U prvih pola sata meča na rimskom "Olimpiku" viđena su čak tri gola. Za Romu su pogađali Under u 6. i Džeko u 30. minutu, a između njih dvojice mrežu je zatresao Pinamonti iz Đenove.

Iskusni Krišito je u 43. minutu sa penala donoe izjednačenje Đenovi, ali je Aleksandar Kolarov u 49. minutu ponovo doneo prednost za "vučicu", koja nije uspela da odoli napadima gostiju pa je kapitulirala u 70. minutu kada je Kuame postavio konačnih 3:3.

Lacio je prilično lako u Đenovi izašao na kraj sa Sampdorijom. Golove za ekipu Simonea Inzagija postigli su dvostruki strelac Ćiro Imobile i Korea.

Prava goleada viđena je u Fereri gde je Atalanta slavila protiv domaćem SPAL-a sa 3:2. Simone Zaza sa dva gola doneo je trijumf Torinu protiv Susuola sa 2:1, Breša je na povratničkom meču u Seriji A slavila minimalnim rezultatom protiv Kaljarija.

Negativno iznenađenje priredili su fudbaleri Milana koji su poraženi na gostovanju Udinezu sa 1:0, dok je Bolonja Siniše Mihajlović a odigrala samo 1:1 na gostovanju Veroni, u meču koji je obeležio njegov povrataak na klupu gostiju uprkos problemima sa leukemijom.