31.08.2019.

15:26

(VIDEO) NOVI ŠAMAR ZA JUNAJTED! "Đavoli" ni sa igračem više nisu slomili Sautempton!

Rivalu Partizana u Ligi Evrope ovo je bila treća utakmica bez pobede od starta sezone i to u nizu. "Đavoli" su na startu pobedili Čelsi (4:0), pa su remizirali su Vulverhemtonom (1:1), izgubili su od Kristal Palasa (2:1), pa sada odigrali 1:1 na gostovanju Sautemptonu.

Junajted je poveo posle deset minuta igre. Danijel Džejms dobio je sjajnu loptu unutar šesnaesterca, odlično šutirao u desne rašlje, a golman domaćina nije mogao ništa.

Početkom drugog dela Rašford je prokockao solidnu šansu, što je Sautempton kaznio u 58. minutu. Vestergard je glavom pogodio da izjednačenje - 1:1. Domaćin je od 73. minuta igrao sa igračem manje, jer je Danso dobio drugi žuti karton.

Ali, nisu uspeli Solskjerovi puleni ni sa igračem više da dođu do gola i pobede. Srpski reprezentativac Nemanja Matić ušao je u igru sa klupe, igrao je od 68. minuta utakmice.