31.08.2019.

22:53

(VIDEO) LUDILO U TORINU! Juventus imao pobedu u šaci, a onda se desio totalni preokret, autogol odlučio pobednika!

Juventus je u prvih 20 minuta postigao dva gola, Danilo i Iguain su doneli radost domaćem timu, koji je dominirao nad "Napolitancima", koji bukvalno nisu znali gde udaraju.

U drugom poluvremenu Kristijano Ronaldo je postigao treči pogodak za "staru damu". Tada se već sve činilo gotovo.

Ipak, Napoli je u 66. minutu golom Manolasa ublažio predsnot ekipe iz Torina, da bi dva minuta kasnije Lozano smanjio rezultat na 3:2. U 81. minutu Đovani Di Lorenco je priredio pravi šok trećim golom.

Kada je sve mirisalo na remi, desio se opet preokret, pred sam sudijski zvižduk, Napoli je sam sebi zapečatio sudbinu autogolom Koulbalija.