21.09.2019.

17:27

(VIDEO) BAJERN PREGAZIO KELN! Bavarci pokazali apsolutnu dominaciju, prvenac Kutinja!

Bavarci su poveli već u trećem minutu, pogotkom Levandovskog. Poljak se tu nije zaustavio, on je doneo novu radost za domaću publiku u 48. minutu utakmice.

Bio je ovo dobar dan, i za Bajernove pridošlice Kutinja i Ivana Perišića. Brazilac je dao gol sa bele tačke u 62. minutu. Zatim je 11. minuta kasnije, asistirao hrvatskom reprezentativcu za pogodak, koji je postavio konačan rezultat (4:0).

Bajer iz Leverkuzena takođe nije imao problema na domaćem terenu. Oni su trijumfovali nad Albom iz Berlina rezultatom 2:0.

Herta, za koju igra naš Marko Grujić, uspela je na svom stadionu, da pobedi Paderborn (2:1). Grujić je na terenu proveo svih 90. minuta, ali nažalost nije bio precizan.

Jedini remi desio se na meču između Frajburga i Augsburga (1:1).