20:31

(VIDEO) LAMPARD UPALIO MAŠINU I NE PLANIRA DA STANE! Čelsi ubedljiv protiv Barnlija, Pulišićev het-trik!

Ekipa Frenka Lamparda nastavila je da beleži ubedljive partije i pobede kako u Ligi šampiona, tako i u Premijer ligi. Nakon Ajaksa oružje pred "plavcima" položio je Barnli kome je pretila prava katastrofa.

SITIJEVA MAŠINA GAZI! Sterling pokrenuo "građane", Gundogan dotukao Aston Vilu (VIDEO)

Veče je bez sumnje obeležio sjajni Kristijan Pulišić. Reprezentativac Sjedinjenih Američkih Država postigao je svoj het-trik na prvom meču na kom se uopšte i upisao u listu strelaca. Nakon prvenca u 21. minutu usledila su još dva pogotka u 45. i 56. minutu kojima je pokazao da bi mogao da bude veliko pojačanje za Engleze.

Pored njega u listu strelaca se upisao i Vilijan koji je samo 120 sekundi od trećeg gola Pulišića rešio pitanje pobednika. Domaći su uspeli da smanje rezultat i ublaže poraz preko Džeja Rodrigeza u 86. i Dvajta Meknila u 89. minutu meča.

Izgleda da je Lampard pronašao "žicu" svojim igračima koji igraju sjajno ovog meseca.

O ostalim mečevima ove subote Brajton je posle preokreta savladao Eventon sa 3:2. Dok su bodove pobedili Votford i Burnmaut (0:0), odnosno Vest Hem i Šefild junajteda (1:1).