06.11.2019.

20:55

ZVEZDINA GRUPA! Bajern overio plasman pred Beograd!

Prvi pogodak na utakmici viđen je u 69. minutu kada je golgeterski niz u Evropi nastavio Robert Levandovski, a 20 minuta kasnije među strelce upisao se i Ivan Perišić.

Bajern je tokom celog meča napadao, a gosti za koje je Ranđelović igrao do 61. minutu nisu uspeli da ugroze rivala.

Bajern Minhen je i definitivno obezbedio plasman u narednu rundu Lige šampiona, dok je posao Olimpijakosu dodatno otežan. Grci su ostali na jednom bodu osvojenom u utakmici protiv Totenhema, te su poslednji u grupi.

Fudbaleri Juventusa u samoj završnici utakmice došli su do pobede od 2:1 nad Lokomotivom u meču Grupe D.

"Stara dama" povela je golom Arona Ramzija u četvrtom minutu, da bi u 12. izjednačenje Lokomotivi doneo Aleksej Mirančuk.

Pobedu Juventusu doneo Daglas Kosta u 93. minutu.

Juventus je prvi sa 10 bodova, dok je Lokomotiva treća sa tri.