22:42

"TRIKOLORI" OVERILI PRVO MESTO! Grizman izluđivao Albance (VIDEO)

Trikolori na šampionat Starog kontinenta idu sa prvog mesta sa 25 bodova, dok je Turska drugoplasirana sa 23.

Galski petlovi su posao protiv Albanije završili tokom prvog poluvremena.
U devetom minutu je domaćine načeo Toliso nakon asitencije Girzmana koji je potom u 30. minutu postavio konačnih 2:0.

Turska je takođe sa 2:0 bila bolje od Andore.  Unal je sve odradio sam, za četri minuta postigao dva gola i završio posao. Prvo je načeo domaćina u 17. minutu da bi potom u 21. bio siguran izvođač najstrože kazne.

Moldavija je doživela svoj deveti poraz u deset odigranih kola, ovog puta je slavio Island rezultatom 2:1. Bjarnason je doveo goste u vođstvo posle 17 minuta igre, da bi u drugom poluvremenu domaći uzvratili preko Milinceanua u 56. minutu, ali Sigurdson vratio  prednost golom desetak minuta kasnije.