23.11.2019.

17:27

(VIDEO) "POKER" BAJERNA PRED DOLAZAK U BEOGRAD! Mašinerija iz Bavarske pregazila Fortunu, Ajntraht izgubio od Volfsburga!

Pitanje pobednika bilo je rešeno već posle prvih 45 minuta kada su gosti iz Minhena imali velikih 3:0 na semaforu.

Golove su redom postizali Benžamin Pavar u 12, Korentin Toliso u 27. i Serž Gnabri u 34. minutu.

U drugom poluvremenu gosti su spustili gas pa je viđen samo jedan pogodak u mreži Fortune, a strelac je bio Filipe Kutinjo u 70. minutu na asistenciju Roberta Levandovskog.

Drugi poraz u nizu vezali su fudbaleri Ajntrahta iz Frankfurta koji su na svom terenu poražni od Volfsburga sa 2:0 u duelu u kome je Filip Kostić proveo čitav meč na terenu, a Mijat Gaćinović je igrao do 68. minuta.

Šalke je ostvario značajnu pobedu na gostovanju Verderu u Bremenu 2:1 nastaviviši niz sjajnih rezultata ove sezone, dok je veliki trijumf postigla i ekipa Union Berlina uzevši tri boda na svom terenu Borusiji iz Menhengladbaha slaveći sa 2:0.

Trećeplasirani Frajburg nije uspeo da dođe do druge uzastopne pobede odigravši 1:1 na gostovanju Bajeru u Leverkuzenu.