23.11.2019.

18:14

SUPERLIGA: Čuka i Voždovac sigurni domaćini, TSC se brutalno osvetio Mladosti za poraz u Kupu, Voša u finišu do pobede nad Napretkom!

Lazar Stojanović je u 11. minutu doneo prednost Čuki protiv Rada na Banovom bradu, a pobedu je potvrdio Slobodan Tedić u drugom minutu nadoknade vremena.

Voždovac je na krovu TC Stadion overio pobedu protiv novosadskog Proletera 2:0 golovima Zličića u 56. i Gjorgjevskog u 74. minutu.

Najubedljiji je bio TSC koji se golovima dvostrukog strelca Lukića (13, 73) i Milićevića u 41. minutu došao do trijumfa protiv Mladosti, kojim su se osvetili za poraz u Kupu prethodnog meseca.

U poslednjem meču dana Vojvodina je u finišu meča došla do pobede protiv Vojvodine na "Karađorđu" 2:1. Bojan Matić je u 10. minutu sa penala doveo svoj tim u vođstvo, Đuri Zec je 28. minutu izjednačio, ali je Miodrag Gemović četiri minuta pre kraja regularnog dela postavio konačan rezultat.