04.12.2019.

22:25

(VIDEO) MURINJOV NESLAVNI POVRATAK NA "OLD TRAFORD"! Junajted na krilima Rašforda slavio protiv Totenhema!

U meču koji je obeležio povratak Žozea Murinja na "Old Traford", ovaj put u ulozi menadžera Totenhema, Rašfrod je već u šestom minutu doneo vođstvo Junajtedu, ali je efektnim potezom i golom Dele Ali u 39. minutu izjednačio rezultat.

Rašford se ipak nije zaustavio na jednom golu pošto je u 49. minutu sa penala obezbedio pobedu Junajtedu.

U preostalim mečevima, Čelsi je prekinuo seriju od dva poraza trijumfom nad Aston Vilom 2:1 koju su obezbedili Abraham i Maunt, Lester je golovima Džejmija Vardija sa penala u 55. i Medisona u petom minutu nadoknade pobedio Vorford 2:0 nastavljajući sjajnu seriju rezultata, Sautempton je u derbiju donjeg dela tabele slavio nad Noričem 2:1, dok se Vulverhempton trijumfom nad Vest Hemom od 2:1 vratio u pobednički seriju.