14.12.2019.

17:58

KANARINCI KLJUCNULI BOD LISICAMA! Lester posrće kad niko ne očekuje, Čelsi se okliznuo na "Stamford Bridžu"! (VIDEO)

Ekipa Brendana Rodžersa nakon devet vezanih pobeda i uključenja u trku za titulu Premijer lige, kiksnuli su kad je malo ko to očekivao od njih.

Norič je uspeo da izvuče veliki bod i to na "King Pauer" stadionu u Lesteru. Gosti su poveli golom Timu Pukija u 26. minutu, ali je odgovor brzo stigao. Šut Džejmija Vardija u svoj gol je skrenuo golman Tim Krul za izjednačenje.

Nastavili su se ataci domaćih, ali su "kanarinci" odneli bod protiv konkurenta za titulu u Engleskoj.

Veliko iznenađenje priredila je i ekipa Burnmauta koja je sa 1:0 slavila protiv Čelsija u Londonu. Nakon pet vezanih poraza "trešnjice" su protiv smušenog rivala došli do gola u 84. minutu preko Goslinga nakon što je prvo pregledan VAR snimak zbog eventualnog ofsajda, a onda i "sokolovo oko" kako bi se utvrdilo da li je lopta prešla gol liniju.

U preostala dva meča popodnevnog programa u Engleskoj Barnilija je minimalcem (1:0) došao do pobede nad Njukastlom zahvaljujući golu Krisa Vuda. Sa druge strane Šefild junajted je nastavio put ka Evropi pobedom sa 2:0 nad Aston Vilom. Oba gola za domaće postigao je Džon Flek.