26.12.2019.

20:55

JUNAJTEDOVA DETONACIJA NA BOXING DAY! Njukasl naljutio Marsijala, a onda je Francuz pokazao šta ume! (VIDEO)

Izabranici Ole Gunara Solšera stigli su do preokreta uz dva gola Antonija Marsijala, dok su po jedan postigli Markus Rašford i Mejson Grinvud.

AUUUU! KAKVA MAJSTORIJA! Milivojevićev saigrač postigao gol sezone u Premijer ligi! (VIDEO)

Njukasl je na gostujućem terenu poveo već u 17. minutu a strelac je bio Metju Longstaf."Crveni djavoli" su vrlo brzo došli do rezultatskog izjednačenja pošto je Marsijal pogodio u 24. minutu na asitenciju Andreasa Pereire.

Samo 12 minuta kasnije, Junajted je stigao i do potpunog preokreta, pošto je sjajan gol postigao Grinvud, da bi u 41. minutu precizan bio i Markus Rašford.

Mladi fudbaler je šutirao glavom u svoj bliži ugao na asistenciju Van-Bisake i doneo prednost od 3:1.

Pitanje pobednika i definitivno je rešeno u 51. minutu kada je Marsijal postigao svoj drugi gol u večerašnjoj utakmici. On je istrčao kontru i pored golmana i dvojica fudbalera Njukasla uspeo da pogodi za konačnih 4:1.

Fudbaleri Mančester junajteda trenutno se nalaze na sedmoj poziciji na tabeli Premijer lige sa 28 poena, dok je Njukasl na desetom mestu, uz 25 poena.

U sledećem, 20. kolu engleskog šampionata, Junajted će gostovati Barnliju, dok će Njukasl ugostiti Everton.