28.12.2019.

20:25

SUDIJE I VAR DONELE BOD TOTENHEMU! Norič oštećen protiv favorita, Lester se vratio na pobedničke staze! (VIDEO)

Marko Vrančić je u 18. minutu doveo domaći tim u vođstvo, a rezultat je već u 33. minutu trebalo da bude dupliran da sudija uz pomoć VAR tehnologije nije poništio čist gol Temu Pukija.

To je u 55. minutu iskoristio Kristijan Eriksen koji je odličnim udarcem doneo izjednačenje Totenhemu, ali je novo vođstvo Noriču obebedio samo šest minuta kasnije Orije autogolom.

Konačnih 2:2 postavio je Hari Kejn u 83. minutu sa olako dosuđenog penala za Totenhem.

U drugom meču dana Lester se oporavio od ubedljivpg poraza od pre dva dana protiv Liverpula i slavio na gostovanju Vest Hemu 2:1. Ihenačo je doveo u 40. minutu "lisice" u vođstvo, Fornals je na isteku poslednjeg minuta prvog poluvremena izjednačio, ali je pobedu ekipi sa "King Pauera" obezbedio Grej u 56. minutu.