18.01.2020.

20:31

(VIDEO) ODBRANA GODINE U PREMIJER LIGI, ALI NIJE GOLMAN U GLAVNOJ ULOZI! Nestvarna reakcija ŠTOPERA i NAJOČIGLEDNIJI CRVENI KARTON!

Ekipa Noriča pobedila je Tima Pukija u 33. minutu meča iz penala , ali ono što je prethodilo pogotku Finca je nestvarna reakcija Stiva Kuka, defanzivca gostiju.

(VIDEO) SPEKTAKL U MANČESTERU! FERNANDINJO PREDAO TITULU LIVERPULU! Siti gubio do 82. minutu, Aguero doneo preokret, ali je Lukin Palas odneo OGROMAN BOD KUĆI!

Kapiten Burnmauta požrtvovano je skočio da odbrani prazan gol. Jeste sprečio gol nestvarnom odbranom, ali je dobio i očigledan crveni karton. To se ispostavilo kao jedini detalj vredan pažnje na ovom meču.

Nema sumnje da bi i bez njegove reakcije Norič postigao pogodak, ali je pitanje da li bi ostalo 1:0 da su snage na terenu ostale ravnopravne. Ipak, ne treba puno zameriti Englezu koji je želeo da sačuva svoju ekipu.