25.01.2020.

17:56

TOTENHEM NE ZNA GDE UDARA! "Pevci" ispustili prolaz u FA kupu u finišu meča protiv Sautemptona! (VIDEO)

Totenhem je do vođstva došao lepim golom Sona u 58. minutu na "Sent Meriju", ali je remi Sautemptonu, koji je značio i ponavljanje utakmice, domaćinu obezbedio Bufal tri minuta pre kraja regularnog dela meča.

Blago iznenađenje predstavlja eliminacija Vest Hema, koji je minimalnim rezultatom poražen od Vest Bromvič Albiona, a premijerligaš Njukasl nije uspeo na domaćem terenu da se izbori protiv niželigaša Oksforda odigravši samo 0:0.

Šefild je bio siguran u Milvolu slaveći sa 2:0, a pobede i prolaz dalje obezbedili su ekipe Noriča trijumfom u gostima protiv Barnlija 2:1, odnosno Lestera koji je bio bolji od Brentforda minimalnim rezultatom.

Poslednji meč od 18:30 igraće Čelsi i Hal.