09.02.2020.

17:53

JOOOOOVIIIIIĆ! Golčina Srbina! Luka stavio tačku na preokret Real Madrida (VIDEO)

Luka Jović je ponovo ostao na klupi, da bi u 88. minutu zamenio Benzemu. Samo tri minuta bila su potrebna Srbinu ovog puta da se upiše u strelce.

U 92. minutu Jović je opalio po lopti levicom i poslao je golmanu iza leđa za konačnih 4:1.

Nakon 45 minuta igre Real je vodio 2:1, iako je prvi primio gol. Domaćin je poveo u 14. minutu, na centaršut Garsije iz kornera Unaj se odlično bacio i glavom zatreseo mrežu Tiba Kurtoe za 1:0.

Ipak, gosti su u 33. minutu došli do izjednačenja. Bejl je loše zahvatio loptu u kaznenom prostoru rivala, ona je nekako stigla do Iska koji je zatresao mrežu Osasune za 1:1.

Samo pet minuta kasnije usledio je centaršut Modrića iz kornera, Kazemiro je udara loptu glavom, koja je potom došla do Ramosa, a on se samo poklonio i smestio je u mrežu za preokret.

Pobednika je definitivno rešio Lukas pogotkom u 84. minutu utakmice za prednost od 3:1.

Ali, tačku na meč stavio je naš Luka Jović samo tri minuta pošto je sa klupe ušao u igru za konačnih 4:1.