13.02.2020.

22:55

(VIDEO) MOŽDA BI MILAN POBEDIO DA NIJE RONALDA! Portugalac sačuvao čast Juventusu, "stara dama" bliža finalu Kupa!

Ekipa Juventusa uspela je da izvuče živu glavu na "San Siru" i sačuva se poraza u prvom meču polufinala Kupa Italije. Milan je bio jako blizu velikog trijumfa i šanse da se domogne borbe za trofej, ali je u poslednjim minutima "stara dama" došlo do pol pozicije u borbi za finale.

VAŽNO DA JE MESI IZA NJEGA! Kristijano Ronaldo najuticajni fudbaler u Kini!

Milan je bio bolji rival i stigao do prednosti u 61. minutu golom Hrvata Ante Rebića, ali je Kristijano Ronaldo sa penala u 91. minutu doneo izjednačenje i postavio konačan rezultat utakmice. Vredi pomenuti i da su "rosoneri" od 71. minuta igrali sa 10 igrača jer je Teo Ernandez zaradio drugi žuti karton i isključenje.

Revanš meč na programu je 4. marta u Torinu, a drugi meč polufinala između Napolija i Intera završen je pobedom Napolitanaca od 1:0.