16.02.2020.

16:54

(VIDEO) EKSPLOZIJA VLAHOVIĆA! Srbin postigao dva gola, Fiorentina "petardirala" Sampdoriju!

Viola se prošetala do pobede protiv Sampdorije kojoj je spakovala čak pet golova, a sjajnu partiju pružio je reprezentativac Srbije Dušan Vlahović koji je dva puta pogađao mrežu rivala.

(VIDEO) HRVAT ZA 20 SEKUNDI SRUŠIO ROMU! Atalanta preokretom do pobede protiv "vučice"!

Prvi put bivši napadač Partizana to je uradio u 18. minutu iz penala, a sjajnu formu potvrdio je u 57. minutu kada se odlično snašao i rutinski savladao golmana. Nema sumnje da će Ljubiša Tumbaković imati ozbiljnu dilemu koga da stavi u napad protiv Norveške u Ligi nacija.

Pored Srbina u strelce se dva puta upisao i Federiko Ćjesa, dok je sopstvenu mrežu zatresao Torzbi. Utešni gol za domaće postigao je Manolo Gabiadini u nadoknadi drugog dela igre.

U preostala dva meča popodnevnog programa u Italiji, Juventus je bez problema savladao Brešu sa 2:0 golovima Paula Dibale i Huana Kvardada, dok je Parma slavila na gostovanju Sasuolu preko Žervinja.

Nešto ranije utakmicu bez pobednika (0:0) odigrali su Udineze i Verona.