21.02.2020.

19:42

PENALI, 3 GOLA ZA 5 MINUTA, PREOKRET... Šokantan preokret na "krovu"!

Na utakmici je viđena čak tri penala, od čega su dva dosuđena za domaći tim, a jedan za goste iz Subotice.

Voždovac je u 28. minutu poveo sa bele tačke, a samo pet minuta kasnije iz iste situacije prednost je udvostručena. Oba penala realizovao je Nikolić.

"Zmajevi" su na poluvremenu imali dva gola prednosti i činilo se da će rutinski privesti utakmicu kraju. Ipak, u nastavku susreta Spartak je uspeo da se vrati u igru, i ne samo to, u roku od pet minuta su potpuno preokrenuli rezultat.

Jocić je u 73. smanjio zaostatak, Nikolić je u 76 poravnao rezultat, a Tufegdžić je u 78. pogodio za veliki preokret.

Do kraja meča promene na semaforu nije bilo i Spartak odnosni pobedu sa "Krova".

Voždovac se nalazi na šestom mestu sa 35 bodova, dok je Spartak na osmom sa 32.

Fudbaleri Mladosti iz Lučana pobedili su danas Javor u gostima sa 2:1. Pobedu Mladosti u Ivanjici doneo je Milan Bojović golom u 88. minutu.

Mladost je prethodno vodila od 30. minuta golom Vladimira Radivojevića iz penala, a Javor je izjednačio u 59. preko Filipa Pavišića.

Mladost je deveta na tabeli srpskog prvenstva sa 31 bodom, dok Javor sa 10 manje zauzima 11. mesto