10.05.2020.

14:55

(VIDEO) SRBIN VEĆ POČEO DA REŠETA! Paločević overio pobedu Pohanga, a proslavom gola OBJAVIO LEPE VESTI!

Nekadašnji igrač Vojvodine pogodio je mrežu rivala sa bele tačke u 70. minutu meča i potvrdio pobedu svog tima - 2:0. Paločević je nakon pogotka gestikulacijom objavio i da čeka prinovu jer mu je supruga trudna.

PRVI SRPSKI FUDBALER KOJI ĆE ZAIGRATI NAKON PANDEMIJE! Paločević o originalnoj ideji Korejaca, Aleksandru Pešiću i VELIKIM OČEKIVANJIMA!

Domaćin je poveo golom Iljutčenka u 24. minutu. Utakmica je, inače, bila sasvim izjednačena, timovi su imali jednak posed lopte, isti broj šuteva na gol, ali su Stilersi bili precizniji pred mrežom.

Sam Aleksandar je pre nekoliko dana u izjavi za naš portal najavio velike ambije Pohanga u novoj sezoni, a ako se po jutru dan poznaje biće ovo dobra godina za Stilerse.