31.05.2020.

19:47

TSC DO NOGU DOTUKAO JAVOR! Pukla "šestica" u Senti!

TSC je pobedom izbacio Radnički iz Niša iz trke za Evropu. Bačka Topola će u narednom kolu gostovati Čukaričkom i ako ostanu neporaženi biće veoma blizu plasmanu u kvalifikacije za Ligu Evrope.

(VIDEO) ŠPANCI U ŠOKU ZBOG ZVEZDINOG SLAVLJA! Ništa im nije jasno: NEMA MASKI, NEMA DISTANCE - PREKRŠILI SU PROTOKOL!

Silađi je u 76. minutu postigao svoj drugi gol na meču za vođstvo od 5:1, dok je Zec, takodje svojim drugim golom na utakmici, postavio konačan rezultat u 88. minutu. Silađi je sada prvi strelac Super lige sa 15 golova, dok njegov saigrač Lukić i Petković iz Javora imaju po 14 golova.

TSC je ostvario 15. pobedu u prvenstvu i četvrti je na tabeli sa 53 boda, tri manje od trećeplasirane Vojvodine, ali i pet više od petoplasiranog Čukaričkog. Javor je nastavio niz bez pobede i posle 13. poraza zauzima 13. mesto na tabeli sa 24 boda.

U sledećem kolu TSC će igrati na gostovanju protiv Proletera, a Javor će dočekati Vojvodinu.