12.06.2020.

00:36

(VIDEO) FUDBAL SE VRATIO U ŠPANIJU! Sevilja bolja u derbiju Andaluzije, nastavlja se napad na Ligu šampiona!

Sevilja je u 28. kolu, pred praznim tribinama svog stadiona ali uz zvuk snimljenog navijanja, slavila sa 2:0.

(VIDEO) SEVILJA NIJE ZABORAVILA SRBINA! Komandant Drago - devet godina je prošlo!

Domaći tim je u prvom poluvremenu imao tri dobre prilike za gol, ali pogodaka nije bilo sve do 56. minuta kada je Lukas Okampos bio precizan sa penala. Konačan rezultat postavio je Fernando šest minuta kasnije, na asistenciju Okamposa.

Sevilja je upisala 14 pobedu u sezoni i treća je na tabeli sa 50 bodova, dok je Betis na 12. poziciji sa 33 osvojena boda.

Fudbaleri Sevilje će u narednom kolu gostovati Levanteu, dok će Betis dočekati Granadu.