12.06.2020.

22:28

ZVEZDIN DEFANZIVAC SE PREPORUČUJE STANKOVIĆU! Bek crveno-belih postigao prvenac za Voždovac, goleada u Novom Sadu!

Voždovac je poveo u 56. minutu golom Stefana Hajdina, a konačan rezultat postavio je Dragan Stoisavljević pogotkom u 79. minutu.

"ZMAJEVI" ODNELI CEO PLEN! Bivši fudbaler Partizana srušio Kruševljane!

Domaći su od 50. minuta igrali sa desetoricom igrača pošto je drugi žuti karton dobio Veljko Trifunović.

Voždovac sada ima 13 pobeda i sedmi je na tabeli sa 44 bodova.

Rad je nastavio niz loših rezultata i posle 22. poraza zauzima pretposlednje mesto na tabeli sa 15 bodova.

Sa druge strane fudbaleri Proletera odigrali su danas na svom terenu nerešeno 2:2 protiv Javora, u prvoj utakmici 29. kola Super lige Srbije.

Javor je poveo u 17. minutu golom Filipa Pavišića, a izjednačio je Dušan Joković u 44. minutu. Novo vođstvo gostima doneo je Nikola Petković golom u 56. minutu, a konačan rezultat postavio je Milan Mirosavljev u 70.

Proleter je posle devetog remija u ligi 10. na tabeli sa 30 bodova. Javor je nastavio niz bez pobede, 10. put je odigrao nerešeno i zauzima 13. mesto na tabeli sa 25 bodova.