20.06.2020.

16:30

(FOTO) MITROVIĆA JEDVA PREPOZNALI! Srpski napadač ponovo na terenu, ali u totalno drugačije izdanju!

Fulam se vratio takmičarskim nastupima, ne baš i uspešno, ali to kako Aleksandar Mitrović sada izgleda privuklo je veliku pažnju.

(FOTO) DA LI PREPOZNAJETE NAŠEG REPREZENTATIVCA? Vratio se i spreman je da nastavi DOMINACIJU!

On je, naime, tokom samoizolacije zbog novog korona virusa, pustio kosu i mnoge navijače Fulama i drugih klubova iz Čempionšipa naveo da više komentarišu njega nego meč njegovog, inače četvrtoplasiranog kluba, sa Brentfordom koji je treći na tabeli.

Sama utakmica je rešena u 89. minutu kada je Benrama doneo prednost gostujućem Brentfordu, koju je u sudijskoj nadoknadi, za konačnih 0:2, potvrdio Markondes (u ta dva minuta su jedan drugome asistirali), a prethodno je mrežu rivala zatresao i Mitrović, no taj njegov gol je poništen zbog ofsajda.