21:15

DEJAN RADONJIĆ GA BACIO NA MUKE! Partizanovcu visi mesto u Ligi šampiona iduće sezone!

Lokomotiva nije uspela da upiše i treću pobedu po dolasku bivšeg trenera Partizana Marka Nikolića na mesto trenera.

PARE NA STOLU - ONI ODLAZE IZ ZVEZDE! Milioni se slivaju u kasu, stigle DVE zvanične ponude!

U meču u kojem je obilovala grubost, viđena su dva crvena kartona, po jedan na obe strane, i ukupno 12 žutih kartona, a Nikolićevi momci nisu uspeli da priđu Zenitu na šest bodova sa utakmicom više. Sada bi tim iz Sankt Peterburga tu prednost mogao da učini dvocifrenom na pet kola do kraja sezone.

Igrači Lokomotive se nisu snalazili u napadu, bili su neubedljivi, sa samo dva pokušaja u okvir gola Krila, pa je tim iz Samare uprkos samo 26 odsto poseda lopte bio na pragu pobede. Ipak, vođstvo koje im je u 14. minutu doneo Hrvat Dejan Radonjić uspeo je da u poslednjim trenucima meča anulira Aleksej Mirančuk i 95. minutu meča postavi konačnih 1:1.

Ovo je bila prilika da Lokomotiva upiše treću pobedu u nizu i da bar koliko-toliko izvrše pritisak na prvoplasirani Zenit.