05.07.2020.

23:31

(VIDEO) ZENIT ODBRANIO TITULU! Kapiten Ivanović prvi put u istoriji vezao dva trofeja sa Rusima!

Gosti su poveli već u petom minutu golom Azmuna. U 29. minutu Jutkin poravnava rezultat. Veliku priliku za potpuni preokret propušta Vanderson koji promašuje penal.

(FOTO) RUSKI FUDBALER NOSI SKUPOCENU MASKU! Bivši robijaš se razbacuje parama!

Na drugoj strani u nadoknadi prvog poluvremena dosuđen je takođe penal, ali ga je Dzjuba pretvorio u gol za novo vođstvo. Jutkin drugim golom u 50. minutu ponovo poravnava, ovog puta na 2:2.

Објава коју дели Семак Сергей (@sergey_bogdanovich_semak) дана 5. Јул 2020. у 12:55 PDT

Ali samo dva minuta kasnije Azmun drugim golom donosi i treće vođstvo Zenitu. Konačnih 4:2 postavlja Sutormin za pobedu i obezbeđivanje nove titule, sedme u istoriji kluba.

Ujedno, ovo je prvi put da su odbranili titulu. Krasnodar je treći sa 45 bodova, četiri manje od Lokomotive Marka Nikolića.