09.07.2020.

23:33

(VIDEO) PA GDE STE BILI DO SADA? Junajted pregazio Vilu, Solskjerovi momci ne znaju za poraz!

Bruno Fernandeš je u 27. minutu doneo vodjstvo Junajtedu golom sa penala, na 2:0 je povisio Mejson Grinvud u finišu prvog poluvremena, a konačan rezultat postavio je Pol Pogba u 58. minutu.

(VIDEO) LIVERPUL DOBIO TRI BODA, ALI I VEZISTU ZA BUDUĆNOST! Džonsu dovoljna četiri minuta, Vila sve bliža Čempionšipu!(VIDEO) LIVERPUL DOBIO TRI BODA, ALI I VEZISTU ZA BUDUĆNOST! Džonsu dovoljna četiri minuta, Vila sve bliža Čempionšipu!

Ekipa sa Old Traforda je večeras postala prva ekipa u Premijer ligi koja je dobila četiri utakmice u nizu sa najmanje tri gola razlike.

Junajted je zabeležio 16. pobedu u sezoni i peti je na tabeli sa 58 bodova, odnosno ima bod manje od četvoroplasiranog Lestera, a dva od Čelsija.

Na drugoj strani Aston Vila je pretposlednja sa 27 bodova, četiri manje od Votforda koji je prvi iznad zone ispadanja.

Fudbaleri Junajteda u narednom kolu dočekuju Sautempton, dok Aston Vila dočekuje Kristal Palas.