22.07.2020.

00:07

(VIDEO) UVREDE, SVAĐA, ISKLJUČENJA I PORAZ BOLONJE! Ni Mihajlović nije uspeo da zaustavi zahuhtalu Atalantu, Ibra za tri boda Milana!

Strelac u Bergamu bio je Luis Murijel u 63. minutu. Utakmicu je obeležio incident kraj aut linije tokom prvog poluvemena kada su se Gasparini i Mihajlović, treneri dve ekipe, pokačili. Nakon uvreda i verbalnog obračuna sudija je isključio stratega Atalante.

(VIDEO) ŠTA JE*ENO HOĆEŠ? ŠTA IM KOJI KU*AC PRIČAŠ? Frka u Italiji, MIHAJLOVIĆ GRMEO na protivničkog trenera!

Atalanta je sada druga na tabeli sa 74 boda, dva više od Intera koji ima utakmicu manje.

Bolonja ima 43 boda i zauzima 10. mesto na tabeli italijanskog prvenstva.

Fudbaleri Milana pobedili su večeras Sasuolo u gostima sa 2:1, u 35. kolu Serije A.

Najzaslužniji za treću vezanu pobedu Milana bio je Zlatan Ibrahimović sa dva gola, u 19. i 45. minutu.

Strelac za Sasuolo u 42. minutu iz penala je bio Federiko Kaputo.