26.07.2020.

18:58 >> 18:59

SEZONA U PREMIJER LIGI JE ZAVRŠENA! Sve je poznato! Šahovska partija Lestera i Mančestera u borbi za Ligu šampiona

Golom Bruna Fernandeša sa bele tačke u 71. minutu i pogotkom Džesija Lingarda u zaustavnom vremenu meča, fudbaleri Mančester junajteda savladali su Lester sa (2:0) u direktnoj borbi za plasman u Ligu šampiona i na taj način obezbedlili mesto u eliti klupskog evropskog fudbala. Imale su "lisice" svoje šanse, a Džejmi Vardi je u drugom poluvremenu pogodio prečku. Mirna i taktička igra sa obe strane na kraju je pogodovala izabranicima Ole Gunara Solskjera.

DELIJE MU SE MESECIMA NADAJU! Ivanović DONEO odluku! Evo u kom klubu nastavlja karijeru!

Društvo "crvenim đavolima" u eliti praviće Mančester siti i Liverpul, a mesto u Ligi šampiona trijumfom nad Vulvsom (2:0) obezbedio je i Čelsi.

U Ligu Evrope se pored Lestera plasirao i Totenhem, pošto su "mamuze" na gostovanju protiv Kristal Palasa odigrale 1:1 i tako iskoristile poraz Vulvsa na Stamford Bridžu čime su obezbedile plasman u Evropu iduće sezone.

Poraz Votforda od Arsenala (3:2) i remi Aston Vile protiv Vest Hema (1:1), poslale su Votford u Čempionšip zajedno sa Bornmautom i fenjerašem Noričem.