15.08.2020.

07:46

(VIDEO/FOTO) PROCURELA FOTOGRAFIJA IZ SVLAČIONICE! Mesija ovakvog SVET JOŠ NIJE VIDEO!

Pamtiće dok je živ ovaj meč Lionel Mesi. Ali, nema sumnje, imaće noćne more. Već na poluvremenu Bavarci su vodili 4:1, a već tada je Mesi znao šta jnegov tim čeka tokom drugih 45 minuta utakmice.

Fotografija snimljena na poluvremenu utakmice govori više od reči. Vrata Barsine svlačionice ostala su otvorena dok je nemoćni golman Ter Štegen stajao naslonjen uz ivicu. U pozadini se vidi očajni Mesi, čiji govor tela sve jasno govori. Bio je Argentinac totalno utučen, kao da mu nije bilo jasno šta je snašlo njegov tim i da to nije kraj. Bio je slomljen!

Tako je u nastavku utakmice i delovao na terenu. Mesija smo viđali već u sličnim izdanjima nakon bolnih poraza, prošle je sezone jako teško podneo razbijanje na "Efildu kod Liverpoola u polufinalu, međutim, sve ono što se dogodilo u Lisabonu dotuklo ga je kao nikad dosad.