23.08.2020.

22:31

ZLATIBORU PRVI SUPERLIGAŠKI BOD! Voždovac se izvukao, Vojvodina minimalcem najavila duel sa Partizanom!

Jedini gol postigao je Aleksandar Ješić u 80. minutu.

HITNA KONFERENCIJA U NOVOM SADU! Vojvodina traži izuzeće sudije Novaka Simovića!

U 84. minutu direktan crveni karton dobio je igrač domaćih Mladen Krajišnik.

Mladost ima četiri pobede i zauzima peto mesto na tabeli sa 12 bodova, koliko imaju trećeplasirani Partizan i četvrtoplasirani Spartak.

Poslednjeplasirani Rad je pretrpeo peti poraz i jedina je ekipa bez bodova.

Fudbaleri Voždovca i Zlatibora odigrali su u Beogradu nerešeno 1:1.

Zlatibor je poveo golom Milana Djokića u 69. minutu iz jedanaesterca, a domaći su izjednačili pogotkom Nikole Vujnovića u 78. minutu.

Beogradska ekipa je 11. na tabeli sa sedam bodova, a Zlatibor je pretposlednji sa jednim bodom.

Mačva i Novi Pazar odigrali su u Šapcu 1:1.

Domaći su poveli u 11. minutu kada je strelac bio Miloš Zukanović, a izjednačio je Ševkija Resić u 62. minutu. Novi Pazar je utakmicu završio sa desetoricom, pošto je drugi žuti karton dobio Abdulaje Sise.

Novi Pazar i Mačva imaju po četiri boda, na 13. i 14. mestu na tabeli.

Nešto ranije, Vojvodina je slavila u Kruševcu sa 1:0, a jedini gol postigao je Stefan Đorđević u 58. minutu.