26.08.2020.

22:10

(VIDEO) NOVI PORAZ SRBINA U MOSKVI! Lokomotiva bez pobede na trećem uzastopnom meču!

Još jedna loša partija moskovskog tima uticala je da Železničari uvećaju zaostatak za liderom Zenitom i već posle pet odigranih kola pokažu da možda nisu zreli za najviši plasman.

(VIDEO) PRVI PORAZ SRBINA U NOVOJ SEZONI! Lokomotiva posle preokreta poražena u moskovskom derbiju!

Posle Spartaka iz Moskve i čečenski tim je ogolio sve defanzivne nedostatke Lokomotive, a golovima Iljina i Timofejeva lako su stigli do prednosti od 2:0 na kraju prvog poluvremena.

Trgnuli su se Moskovljani u nastavku, smanjili preko Mirančuka iz penala u 48. minutu, ali je Ahmat vratio dva gola prednosti preko Beriše u 58.

Ostali su gosti sa čak dva igrača manje u poslednjih pola sata, ali su sačuvali prednost, dok je drugi vezani poraz Lokomotive ublažio Poljak Krihovjak pogotkom u 77. minutu.