05.09.2020.

22:37

(VIDEO) HRVATI RAZBIJENI U PORTUGALU! Golčina Kansela, "vatreni" počišćeni i bez Ronalda!

Aktuelni šampion Evrope oslabljen neigranjem Kristijana Ronalda prošetao se do ubedljive pobede nad viceprvakom sveta koji se nakon prvog pogotka raspao i dozvolio domaćinu da se poigrava.

(VIDEO) ZVEZDA BIRALA, TOMANE ILI ON! Iranac bio blizu Marakane, a sada ga je Porto kupio za 10.000.000 EVRA!

Žoao Kanselo načeo je Hrvate sjajnim golom u 41. minutu, a pored njega pogađali su i Dijego Žota u 58. da bi na 3:0 povisio Žoao Feliks odličnim udarcem sa nekih 20 metara u 70. minutu meča. Uspeo je Bruno Petković u 91. da postigne počasni pogodak, a "vatrene" je u 94. minutu dokusurio Andre Silva.

Pored ovog duela, odigrane su još dve utakmice u večernjem terminu Lige A Lige nacija. Belgija je slavila protiv Danske u gostima pogocima Denajera i Mertensa, dok je Francuska preko Kilijana Mbapea upisala tri boda u Švedskoj.