07.09.2020.

22:44

STIGLA PORUKA ZA "ORLOVE"! Norvežani igraju strašan fudbal, "petarda" kao opomena za Srbju!

U baražu za Evropsko prvenstvo neće biti lako... Norvežani su odigrali strašan meč i pokazali da sa njima nema šale i da igraju opasan fudbal.

U drugom minutu su Norvežani došli do prednosti preko Elionusija, ali su domaći uzvratili već u šestom zahvaljujući Mekneru.

Taj pogodak kao da je razljutio napadački dvojac Norvežana, koji je u nastavku meča izbio u prvi plan i doneo svom timu ubedljiv trijumf.

Najpre je Holand u sedmom poslao pravu bombu u rašlje za 2:1, da bi Serlot pogotkom u 19. udvostručio prednost.

Napadač Trabzona otklonio je sve dileme oko pobednika u 47, a potom špic Borusije Dortmund postavio konačan rezultat u 58. minutu.

Pored pogodaka, Serlot i Holand upisali su i po jednu asistenciju i time u potpunosti obeležili duel u Severnoj Irskoj.

Kako sada stvari stoje, "orlovi" će morati mnogo bolje...

Škotska, potencijalni rival Srbije u finalu baraža, pobedila je Češku u gostima sa 2:1, dok su Izrael i Slovačka igrale nerešeno 1:1.

BiH je, posle remija sa Italijom u prvom kolu, poražena od Poljske kao domaćin, iako je vodila golom Harisa Hajdarinovića iz penala.

Pobedu poljskom timu doneli su Kamil Glik i Kamil Grosicki.

Italija je golom Nikola Barele pobedila Holandiju na gostovanju u Amsterdamu.

Litvanija je napravila iznenadjenje u Ligi C pobedom rezultatom 1:0 u gostima nad Albanijom.