27.09.2020.

22:00

LA LIGA! Sevilja nakon VELIKOG preokreta do tri boda!

Kadiz je poveo u 48. minutu golom Salvadora Sančesa, a izjednačio je Luk de Jong, golom u 65. minutu. Sevilja je povela golom Munira El Hadadija u 90. minutu, a konačan rezultat postavio je Ivan Rakitić u šestom minutu nadoknade. Hrvatski fudbaler se nedavno vratio u Sevilju iz Barselone.

(VIDEO) LA LIGA! Kakav debi Suareza! Dva gola u trijumfu Atletika od 6:1!

Sevilji je u devetom minutu poništen gol, nakon što je posle upotrebe VAR tehnologije procenjeno da je Lukas Okampos bio u ofsajdu. Sevilja sada ima tri boda iz jedne utakmice, a Kadiz ima isti broj bodova, ali iz tri meča. Fudbaleri Valjadolida i Selte odigrali su nerešeno 1:1.

Selta je povela u 44. minutu golom Jaga Aspasa, a izjednačio je Serhio Gvardiola pogotkom u 66. minutu iz jedanaesterca. Klub iz Viga ima pet bodova iz tri utakmice, a Valjadolid ima dva boda.