06.10.2020.

14:12

(VIDEO) SUDIJA, SUDIJA... DOBRO JE IZVUKAO ŽIVU GLAVU! Igrači se krstili, OVO JOŠ NIJE VIĐENO NI U SRBIJI!

On je do pre nekoliko meseci bio sudija u Superligi Srbije, a ubuduće to više neće biti ni u Prvoj ligi Srbije!

Ozbiljan je broj propusta koje je Tripković napravio na ovom susretu, u kojem je Kolubara slavila 1:0 golom iz penala u 96. minutu utakmice.

Tripković je na tom meču dva puta svirao penal za domaćina, propustio je da svira penal koji je možda bio i očigledniji od dva dosuđena, ali daleko od toga da je tu bio kraj. Dodelio je 11 žutih kartona i jedan crveni, koji je zapravio bio vrlo bizaran i kakav do sada nismo viđali u srpskom fudbalu.

Vladimiru Iliću, fudbaleru Radničkog, u 90. minutu je trebalo da izvede aut i lopta mu je u jednom trenutku pobegla. Tripković je to shvatio kao oduzimanje vremena i pokazao mu drugi žuti karton i prerani put u svlačionicu.

Igrač se žalio da mu je lopta samo pobegla, ali sudija nije reagovao.  Gostujući igrači su se čak i  krstili zbog odluka sudije Tripkovića.