25.10.2020.

19:54

(VIDEO) ZVEZDA IZMORILA HOFENHAJM! TIm iz Zinshajma jedva izvukao nerešeno na severu Nemačke!

Pošteno je Crvena zvezda iscedila Hofenhajm u četvrtak, pa se ekipa Sebastijana Henesa saplela u Bremenu proti Verdera i odigrala skromni 1:1(1:1).

Posle pet minuta kapitulirala je Hofenhajmova odbrana, a na dobru asistenciju Gebre Selasija gol je postigao Egeštajn za 1:0.

Napadao je Hofenhajm kako bi makar do poluvremena poravnao rezultat, a za to je stigla nagrada u 22. minutu. Robert Skov je pokrenuo akciju sa svoje polovine, uposlio Sebastijana Rudija na boku, a ovaj povratnom za Gajgera koji je sa ivice kaznenog prostora zakucao loptu pod prečku.

Definitivno da je ovo neki šablon koji Hofenhajm ima uvežban jer je na gotovo isti način postigoa vodeći pogodak protiv srpskog šampiona u četvrtak.

Imao je Munas Dabur veliku šansu u nadoknadi prvog poluvremena da preokrene potpuno rezultat, ponovo slična akcija, ali se goman Jiri Pavlenka dobro postavio i ovoga puta odbranio udarac, pa se na odmor otišlo sa 1:1.

U drugom poluvremenu kao da se nije ni igralo do 80. minuta kada je Robert Skov pokazao kakav je izvođač slobodnih udaraca. Ipak, isprečila se stativa pa je na semaforu ostao rezultat sa poluvremena.