28.10.2020.

19:35 >> 22:59

(VIDEO) MORATIN HET-TRIK PONIŠTENIH GOLOVA! Barsa slavila u Torinu, Mančester PETARDIRAO Lajpcig

Barselona je u derbiju kola savladala Juventus sa 2:0 golovima Dembelea i Mesija sa bele tačke, a duel je ipak obeležio Alvaro Morata kome su poništena čak tri gola nakon VAR intervencije!

Mančester je na svom terenu počistio Lajpcig sa 5:0, a srpski as Nemanja Matić napustio je teren u 63. minutu meča.

Sevilja je rutinski savladala minimalnim rezultatom, dok je Borusija Dortmund u duelu protiv Zenita izašla kao pobednik rezultatom 2:0!

Dinamo Kijev je imao sve u svojim rukama i prednost od 2:0 u Mađarskoj protiv Ferencvaroša, ali je uporni domaćin u samom finišu meča, tačnije u 90. minutu stigao do 2:2 i prvog boda u Ligi šampiona.

Posle pobede u prvom kolu protiv Dortmunda, Lacio je ovog puta remizirao na gostovanju Klub Brižu (1:1). Kompletan meč za nebesko plave odigrao je Sergej Milinković-Savić, ali nije imao konkretan učinak.

Evo i kompletnih rezultata, kao i strelaca drugog kola grupne faze Lige šampiona:

Šahtjor - Inter 0:0

Borusija Mehengladbah - Real Madrid 2:2 (1:0)

Kraj - Gotovi su svi mečevi!

90+2. minut - Petarda na "Old Trafordu"! Het-trik je postigao Markus Rašford.

90+1. minut - Dortmund takođe dolazi do dva gola prednosti! Erling Haland je matirao golmana Zenita.

90+1. minut - Barselona vodi 2:0! Leo Mesi je bio precizan iz penala.

90. minut - Kao što smo i predvideli, Ferencvaroš postiže gol i dolazi do izjednačenja protiv Dinama. Strelac je Frank Boli.

87. minut - 4:0 za Junajted! Strelac je bio Entoni Marsijal iz penala.

86. minut - "Pocrveneo" je i Sergej Sidorčuk iz Dinama, pa će Ferencvaroš imati šansu da se domogne boda.

85. minut - Merih Demiral dobija crveni karton i sada će Barselona imati još lakši zadatak da izdrži do kraja i osvoji sva tri boda protiv Juventusa.

78. minut - Borusija Dortmund dolazi do vođstva protiv Zenita! Džejdon Sančo je sa bele tačke načeo mrežu Rusa.

78. minut - Rašford povećava na 3:0 i verovatno rešava pitanje pobednika.

74. minut - Mančester junajted vodi 2:0! Markus Rašford je duplirao prednost svog tima protiv Lajpciga.

72. minut - Prilično je "mrtvo" na terenima širom Evrope u ovim trenucima.

59. minut - Nesuđeno pojačanje Partizana Tokmak Nguen trese mrežu Dinama i Ferencvaroš smanjuje na 2:1.

56. minut - Sevilja je povela 1:0 protiv Rena golom Luka de Jonga.

55. minut - Morati je zbog ofsajda poništen i treći gol na meču!

Počelo je drugo poluvreme na svim mečevima.

Poluvreme - Vreme je za pauzu na svih šest mečeva, a do sada smo videli šest, golova, dva penala i dva poništena gola posle gledanja VAR-a.

42. minut - Klub Briž dolazi do izjednačenja iz penala protiv Lacija, a strelac je bio Hans Vanaken.

41. minut - Dinamo vodi 2:0! Karlos de Penja je udvostručio prednost Ukrajinaca u Budimpešti.

35. minut - Šćešnji je spasio Juventus sjajnim intervencijama.

30. minut - Morati zbog ofsajda poništen još jedan gol! Barselona i dalje vodi 1:0 u Torinu.

28. minut - Dinamo Kijev je poveo protiv Ferencvaroša u Budimpešti. Gol za Ukrajince je postigao Viktor Cigankov iz penala.

21. minut - Vodi Mančester junajted! Mejson Grinvud je doneo prednost "crvenim đavolima".

15. minut - Poništen gol Morate za 1:1 zbog ofsajda posle asistencije iz VAR sobe.

14. minut - Barselona vodi 0:1! Osman Dembele je postigao pravu golčinu.

14. minut - Prvi gol je konačno pao. Lacio vodi 0:1, Hoakin Korea je zatresao mrežu Briža.

10. minut - Bez golova i dalje na svim mečevima.

2. minut - Trese se okvir gola Juventusa! Grizman je pogodio stativu.

Utakmice su počele!

20.50 - U takmicama koje su igrane od 18.55 pobede su odneli Čelsi i Pari Sen Žermen.

20.30 - Velika je šteta što na "Signal Iduna Parku" neće biti navijača i popularnog "žutog zida".

20.05 - Pojavile su se startne postave za sve utakmice, a od srpskih fudbalera će se na terenu od prvog minuta naći Nemanja Matić protiv Lajpciga i Sergej Milinković-Savić protiv Briža. Sa druge strane, šansu sa klupe će na meču Sevilje i Rena čekati Nemanja Gudelj.

19.35 - Dobrodošli na lajv blog mečeva drugog kola Lige šampiona, portala informser.rs.