31.10.2020.

15:28

(VIDEO) MUČENJE SITIJEVO! Kajl Voker pogodio u svom gradu za minimalac "građana"!

Nije ovo taj Mančester siti...Ovo je bleda senka nekadašnje Gvardioline mašinerije, koja je izgubila benzina. Upisana je pobeda, jedva, u gostima protiv Šefild junajteda 1:0(1:0), ali igra "građana" nije oduševila.

Sjajan gol Kajla Volkera, kod kog je, ruku na srce, Aron Ramsdejl morao bolje da reaguje malo je spustila tenziju i otvorila meč za Siti, koji nije imao potrebe da srlja u nastavku meča.

Imala je četa Pepa Gvardiole šansu već u 13. minutu kada je Feran Tores dobro reagovao, ali je njegov šut zaustavio Ramsdejl.

U drugom poluvremenu najbolju šansu imao je Šefild, ali je Lundstram katastrofalno reagovao. Sander Berge je sjajno prošao po boku, ubacio povratnu, a veznjak "oštrica" šutirao je daleko preko gola.