14.11.2020.

22:38

LIGA NACIJA! Svetski šampioni bolji od Evropskih! Švedska savladala Hrvate! San Marino za istoriju, bruka Serhija Ramosa!

U velikom derbiju i meču između aktuelnog svetskog šampiona Francuske i evropskog Portugalije, "Trikolori" su golom Kantea u drugom poluvremenu, tačnije u 54. minutu meča savladali domaćina u Lisabonu!

Švedska je na svom terenu bila bolja od Nemačke sa 3:1, dok je Švedska savladala selekciju Hrvatske rezultatom 2:1!

Selekcija Švajcarske remizirala je protiv Španije -1:1, a "crvena furija" je izbegla poraz u poslednjim minutima meča!

Treba napomenuti da je kapiten Reak Madrida, Serhio Rmos, u dva navrata promašio penal.

Kipar je u Nikoziji posle preokreta pobedio Luksemburg 2:1 i tako "gurnuo" Crnu Goru na vrh grupe 1 u C Ligi nacija.

Fudbaleri San Marina ostvarili istorijski uspeh u okršaju sa Gibraltarom (0:0) u okviru Lige nacija.

Ovo je prvi put u istoriji da San Marino vezao dve utakmice bez poraza, a može da bude zadovoljan konačnim ishodom jer je gotovo celo drugo poluvreme odigrao sa igračem manje zbog isključenja Simonćinija.