21.11.2020.

16:00

(FOTO) SUPERLIGA! Voždovac prosuo prednost na kraju meča! Napredak slavio protiv TSC-a!

Fudbaleri Inđije na svom terenu dočekali su Radnički iz Niša u okviru 15. kola Linglong Superlige Srbije. Domaćin je na kraju slavio sa 1:0 (0:0), a jedini gol na meču postigao je Aleksandar Đorđević u 84. minutu.

Posle katastrofalnog početka sezone za kruševački Napredak, nakon promene trenera uspeli su "čarapani" da se konsoliduju i počinju da beleže sve bolje rezultate.

Danas je u Kruševcu gostovao TSC, a domaćin je slavio sa 2:1 (2:1). Poveo je Napredak preko Melunovića u 20. minutu, ali je Đurić poravnao u 31.

Samo dva minuta kasnije Srđan Kočić postavio je konačnih 2:1!

Voždovac je dočekao Novi Pazar i prosuo tri boda u 88. minutu. Poveli su "zmajevi" posle samo osam minuta igre peko Milosavljevića, ali je Nikola Nedeljković sa bele tačke u poslednjim momentima utakmice uspeo da donese bod Novom Pazaru - 1:1 (1:0).