21.11.2020.

18:36

(VIDEO) ZIDAN ŽALI ZA JOVIĆEM ! Real ostao bez pobede protiv Viljareala!

Koliko samo Zinedin Zidan sada žali zbog Luke Jovića! Taman je srpski napadač pronašao formu u dresu reprezentacije, ali se onda nažalost zarazio koronavirusom.

Da stvar bude još gora, Karim Benzema je van stroja zbog povrede mišića, a "kraljevskom klubu" predstoji možda i odlučujući deo sezone. Danas su Madriđani gostovali Viljarealu i odigrali mršavih 1:1 (0:1)!

Poveo je Real preko Marijana Dijaza već u drugom minutu! Rasplamsalo je to dodatno ritam utakmice, sevalo je na sve strane, ali su do kraja prvog dela igre mreže mirovale.

U drugom poluvremenu terenska inicijativa Viljareal urodila je plodom. Đerar Moreno doneo je izjednačenje domaćinu sa "kreča"! Ispostaviće se, do kraja meča Viljareal nije uspeo da stigne do celog plena, iako je po svemu prikazanom na terenu to bilo najrealnije!

Subotnji program u španskoj La Ligi otvorili su Levante i Elče! Na kraju podela bodova i nastavak dobrog ritma za gostujuću ekipu 1:1!

Poveo je Levante preko Melera u 12. minutu, ali je Tete u 64. postavio konačan rezultat.