22:25

(VIDEO) HALAND BROJAO DO ČETIRI! Borusija protutnjala kroz Berlin! Lajpcig nije iskoristio kiks Bajerna!

Kiksnuo je Bajern, ali kiksnuo je i Lajpcig, te se bodovi koje je Verder otkinuo u Minhenu ne računaju mnogo u borbi za titulu!

Lajpcig je gostovao u Frankfurtu i jedva izvukao bod...

Poveli su domaćini preko Barkoka u 43. minutu, ali je Jusuf Poulsen u 57. doneo bod svojoj ekipi.

Subotnji program zatvorili su Herta i Borusija iz Dortmunda! Erling Haland imao je svoje veče i doneo je tri boda "milionerima" posle velikog preokreta u drugom poluvremenu 2:5 (1:0).

Markus Kunja je doveo Hertu u vođstvo u 33. minutu. Nije uspevala Borusija da dođe do gola rivala tokom prvog dela igre, ali onda eksplozija u drugom poluvremenu!

Haland je za pet minuta postigao dva gola i potpuno okrenuo rezultat.

Uspeo je mladi Norvežanin da postigne i het-trik do kraja meča i to u 62. minutu.

Do kraja viđena su još tri gola! Prvu je Gereiro pogodio za 1:4. Ipak, Kunja je sa bele tačke smanjio zaostatak Herte, ali je Haland postigao i četvrti gol na meču za konačnih 2:5!