28.11.2020.

23:13

(VIDEO) REAL "PLAČE" ZA JOVIĆEM! Nova bruka Madriđana i poraz u Primeri!

Bruka! Real Madrid je na svom stadionu u ovoj sezoni doživeo novu blamažu, pošto ih je večeras u srcu Madrida savladao borbeni Alaves - 2:1! Falio je Realu kvalitetan napadač večeras, a pored povrede Karima Benzeme, Zinedin Zidan nije mogao da računa ni na Luku Jovića koji je napokon pronašao dobru formu u dresu reprezentacije. Ipak, kao da se vratilo Zidanu koji nije imao poverenja u Srbina, pa se nažalost Luka Jović zarazio koronavirusom!

Poveli su gosti već u petom minutu susreta golom Pereze sa bele tačke.

Ni pola časa nije prošlo, a Eden Azar ponovo se povredio, te je njegova agonija i tumaranje u dresu "kraljevskog kluba" nastavljeno. Da stvar bude još gora, Real je dobro otvorio drugo poluvreme, ali je usledio šok i gol Hoselua u 49. minutu.

Uspeli su Madriđani da smanje na 1:2 preko Kazemira u 88. minutu, ali nije bilo snage za kompletan preokret!

Pored duela Reala i Alavesa, danas je igran i meč između Ueske i Sevljie. Gosti iz Andaluzije slavili su minimalnim rezultatom 1:0. Jedini gol delo je Jusufa En Nesirija u 83. minutu susreta, a srpski reprezentativac Nemanja Gudelj ušao je pred kraj meča kako bi osigurao pobedu Sevilje.