03.12.2020.

22:55

(VIDEO) LUDNICA U LIGI EVROPE! Kiša golova!

Fudbaleri Napolija remizirali su sa AZ Alkmarom 1:1 (0:1). Poveli su Napolitnaci preko Mertensa u šestom minutu, ali je Bruno Martins Indi u 54. doneo bod svom timu.

Arsenal je na svom terenu deklasirao bečki Rapid sa 4:1 (3:0). Golove za "topdžije" postigli su Lakazet, Mari, Nketija i Smit Rou, dok je jedini gol za Rapod postigao Kitagava.

Bez mnogo problema Roma je slavila protiv Jang Bojsa u Rimu sa 3:1 (1:1). Poveli su gosti preko Nsamea u 34, ali je Majoral pre odlaska na odmor poravnao rezultat. U drugom poluvremenu mnogo bolja igra "vučice", a Kaljafori i Džeko doneli su Romi prvo mesto u grupi.

Benfika je na "Lužu" pobedila Leh 4:0 (1:0). Vertongen je doveo "orlove" u vođstvo u 36. minutu, a Nunjez, Pici i Vajgl potvrdili su pobedu Portugalaca.

PSV je minimalnim rezultatom slavio protiv Granade u Španiji 0:1 (0:1). Jedini gol na meču postigao je Malen u 38. minutu.

Molde je slavio protiv Dandalka sa 3:1 na severu Evrope. Ejkrem Omoijuanfo i Elingsen su postigli golove za Norvežane, a jedini gol za irskog predstavnika postigao je Flores.

Derbi drugog termina igran je u Nici gde je istoimeni klub dočekao Bajer Leverkuzen. Nemci su slavili sa 3:2 (2:1) i tako ostavili Nicu bez plasmana u narednu rundu. Dijabi je doveo "aspirindžije" u vođstvo, ali je Kamara u 26. poravnao rezultat. Uspeo je Dragović da ponovo dovede Bajer do prednosti, ali je Ndoje poravnao. U 51. minutu pao je i poslednji gol kada je Baumgartlinger doneo tri boda Leverkuzenu.

Omonija je na Kipru savladala PAOK 2:1 (1:1). Kakulis je u 9. minutu bio precizan, ali je Colis u 39. poravnao. Ipak, Gomez je sa bele tačke doneo prvu pobedu Omoniji u grupnoj fazi LE.

U Glazgovu je Rendžers bio bolji od Standarda sa 3:2 (2:2). Golove za domaćina postigli su GOldson, Tavrnie i Arfild, dok su za Belgijance bili precizni Lestijen i Čop.

Praška Slavija deklasirala je Hapoel Ber Ševu na svom terenu 3:0 (2:0). Strelci su bili Sima dva puta i Stanču.

Prvi bodovi za Rijeku i to na teškom gostovanju Real Sosijedadu 2:2 (0:1). Poveli su Hrvati preko Velkovskog, ali je Jon porvnao. Ponovo je Rijeka došla do prednosti kada je Lončar bio precizan, da bi Naćo Monreal u 79. minutu postavio konačnih 2:2!

Kluž i CSKA Sofija odigrali su bez golova 0:0!