17.12.2020.

11:16

KAKAV KIKS RAJKOVIĆA! Ovo se nikad nije desilo golmanu Srbije! /VIDEO/

Navikli smo da odlične partije srpskog golmana Predraga Rajkovića, posebno ove sezone, ali naš reprezentativac napravio je veliku, početničku, grešku tokom meča u kom je njegov Rems dočekao Nant u okviru 15. kola Lige!

Jedan od najboljih srpskih golmana imao je neočekivan kiks

Gosti su vodili na poluvremenu rezultatom 1:0, a strelac jedinog gola bio je defanzivac Nikolas Paloa, koji je iskoristio lošu intervenciju bivšeg golmana Crvene zvezde i Makabija.

Rajković je prilikom jednog slobodnog udarca bespotrebno istrčao praktično na 11 metara od linije, što svakako nije karakteristično za čuvara mreže njegove klase.

Probao je da se vrati, a kada je video da neće uhvatiti loptu,  bilo je kasno. Ipak, domaćin je u nastavku došao do preokreta i slavio rezultatom 3:2.