27.12.2020.

17:06

PREMIJER LIGA! Remi "galebova" i "čekićara"! /VIDEO/

Fantastična fudbalska predstava u drugom meču nedeljnog programa u Premijer ligi! Fudbaleri Vest Hema i Brajtona priredili su pravi praznik za oči sa četiri gola i na kraju najrealnijih 2:2 (0:1)!

Poveli su "galebovi" preko Nila Maupaja u 44. minutu susreta, ali je Bendžamin Džonson uspeo da poravna rezultat u 60. minutu.

Nije poklekao Brajton, već su gosti krenuli u još veću ofanzivu kako bi osvojili sva tri boda! Nagrada za dobru igru stigla je u 70. minutu kada je Dank posle kornera dobro reagova! Štoper "galebova" najbolje se snašao u gužvi i zakucao loptu pod prečku gola Lukaša Fabijanskog.

Nije tu bio kraj uzbuđenja, samo desetak minuta kasnije Tomaš Souček ponovo je vratio egal u meč! Čeh se tokom sezone istakao kao najbolji fudbaler Vest Hema, a sada je sačuvao i bod za "čekićare".

Lester - Mančester junajted 2:2 (1:1)