28.12.2020.

20:25

TVRD JE ORAH ASTON VILA! Čelsi se ponovo sapleo! /VIDEO/

Četa Frenka Lamparda dočekala je na svom stadionu Aston Vilu nakon šokantnog poraza od Arsenala u velikom londonskom derbiju sa 3:1, ali su gosti iz Birmingema upisali novi bod na svoj konto i ponovo odvoji "plavce" od mesta koje vode u Ligu šampiona. Na kraju mršavih 1:1 (1:0).

Poveo je Čelsi preko Olivijea Žirua u 34. minutu meča. Imao je domaćin i bolju igru tokom većeg dela meča, ali je Vila još jednom pokazala da je "tvrd orah" i da će pomrsiti konce mnogima tokom ove sezone.

Tek što je počelo drugo poluvreme, Aston VIla je uspela preko Anvara El Gazija da poravna rezulta. Imali su gosti i veliku šansu preko MekGina u 70. minutu, kada je Škot šutirao sa preko 25 metara, ali je pogodio mesto gde se spajaju preča i stativa.